Hakkımda

Uzm. Dr. Armağan KÜÇÜK
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı


1981 yılında Ankara’da doğdu. İlk-orta ve lise eğitimini Antalya’da gören Armağan Küçük, 2000-2006 yılları arasında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim gördü.

2009-2013 tarihleri arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim dalında uzmanlık eğitimi alarak, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı ünvanını aldı. 2 yıl Ankara Sincan Devlet Hastanesinde yenidoğan ve acil ünitelerinde çalıştı.

2016-2023 tarihleri arasında Ankara Acıbadem hastanesinde yenidoğan ve çocuk sağlığı polikliniğinde hizmet verdi. 2023 yılından itibaren kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

2022 yılında çıkan ‘Bu çocuk Oldu’ isimli yeni nesil hamilelik ve bebek bakım kitabının eş yazarıdır. Yabancı dili İngilizcedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

Mutlu ve sağlıklı bir çocuğun herşeyden önce koşulsuz sevgi ile beslenmesi gerektiğine inanıyorum. Bedenen ve ruhsal olarak sağlıklı bir neslin, merak duygusu bastırılmadan, kendini geliştirmesi için fırsatlar tanınan, özgür ve kendine güvenen genç bireyler olması için hadi ele ele….

Doktora Sorun!
Call Now Button