Yorumlar

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Çocuk muayenesi konusunda ankara’da gözüm kapalı götürebileceğim ilk doktor kendisi. Teşhis konusunda çok başarılı ve nokta atışları yapıyor. Muayene sonrasında dahi ulaşım sağlamak kendisine çok kolay ve takibini kendiside sürdürüyor bu benim için çok önemli bir ayrıntı. Herkese gönül rahatlığıyla danışmalarını öneririm.

Zey*** G***

İlk gittiğimizde bir kaç doktor ile görüşme sonucunda gittik çünkü aldığımız cevaplardan tatmin olamamıştık maalesef, kafamızda hiç soru işareti kalmadan çıktık.
Armağan Hocamıza her gittiğimizde aynı ilgi ve alaka ile karşılaştık çok iyi bir doktor her daim bizim için müsait oldu tedavi sonrası soru sorduğumuzda. İyiki varsınız teşekkür ederiz Armağan hocamız ❤️

Sop*** B***

Doktorumuzu çok seviyoruz. Bir yorumda çocuğunun fotoğraflarını astığı yazılmış. Aslında o fotoğraflar arasında bizim çocuğumuzun da bulunduğu hastalarının fotoğrafları. Çok ilgili alakalı bir hekimdir.

Can*** A***

İşinin ehli, sevgi dolu, kendisine whatsappdan her yazdığınızda mutlaka cevap vermeye çalışan, kendinden emin, hep yardımcı olan doktorumuz; Gereksiz yere ilaç yazmayan, gerektiğinde de doğru ve kesin kararlar veren bir doktordur. İyi ki var

Kor***

Arkadaşımın çocuğunu yönlendirdim, çok övgüyle bahsettiler, çok teşekkür ederim. Sağolun. Tavsiyenize teşekkürle dönülmesi çok mutlu eden bir şey…

Çağ*** U***

Az önce kizim Liwa yi Armağan Doktorumuza götürdüm,nasıl ilgili,nasıl sevgili,nasıl muhteşem bir doktordu..Hocam iyiki varsiniz,iyiki denk geldim size..hersey için çok teşekkür ederim.

Um*** E***

Çok iyi, bilgili, hastaları ile inanılmaz ilgili bir doktordur. Çocuğumu gözüm kapalı emanet ederim

Yeş*** G***

Armağan Hanım, doğduğu günden beri kızımın doktorudur. Son derece dikkatlidir, işini asla şansa bırakmaz, teşhisleri her zaman doğrudur. Yeni doğanlar, rutin takip, beslenme, gelişim ve çocuk hastalıkları konusunda uzmandır. Gece gündüz çocuklara yardım etmeye hazırdır, aileleri her daim en doğru şekilde yönlendirir. Bilgisine, insanlığına ve hekimliğine saygımız ve güvenimiz sonsuzdur. Mesleğini en iyi şekilde yapan Armağan Hanım’ı gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Kendisi açık ara Ankara’nın en iyi çocuk doktorudur. Şanslı olduğumuz için Armağan Hanım’a rastladık. Bütün çocukların koruyucu meleğidir, annesidir, doktorudur. Onu çok seviyoruz.

Ipe*** H***

Çocuklarımızla ilgili ne zaman sıkıntımız olsa en büyük destekcimiz oldu Armağan hanım. Ankara dışında bile olsak bir telefon uzagimizdaydi. Sabriyla, saatin kaçı olursa olsun mesajlarimiza telefonlarimiza bakıp cevap vermesiyle, sıkıntılarımızı çözmesiyle hep yanımızda oldu. Çocuklarımızla olan her türlü sorunu aradigimizda, hastaneye gittiğimizde çözüme kavuşturan yol gösteren doktorumuzdur. Çok güveniyoruz Armağan hanıma. İyi ki tanımışiz. Çocuklarımızla ilgili sıkıntılarımızda hep içimizi ferahlatti. Allah da onun evladini hep iyi insallarla karşılaştırsın

Pın*** T***

Şevkat , sabır ve özen. Kızım ve ben size çok teşekkür ediyoruz Armağan Hanım. Artık kızımızın tedavisi için tek adresimizsiniz. Gülen yüzünüz hiç solmasın.

Min*** G***

Canımız doktorumuz. Her zaman, çcuğumuzla ilgili her sorunda yanımızda olmuştur. Whats up ile iletişim kurduğu ve sorularımıza çok hızlı cevap verdiği için endişelerimiz hep bir cevap bulmuştur ki, bu bir anne olarak benim için çok önemli.

Yap*** D***

bebeğimiz doğduğundan bu yana Armağan Hanıma gidiyoruz. 15 aylık oldu yavrumuz.Bebeğimde yoğun bir atopik dermatit ve alerji süreci geçirdik, bu süreçte dahil tüm dönemlerimizde sakin tavri ve pozitif yaklaşımı ile bir anne olarak beni oldukça rahat hissettirdi. Bebeğimizin tüm gelişim değerlerini o ldukça düzenli tutmasıda oldukça beğendiğim yönlerinden biridir. Çok konuşkan ve sıcak değil gibi gelebilir ilk gittiğiniz zamanlar ama yukarda yazdıklarımı esas alırsanız seveceğiniz ve güveneceğiniz bir doktor olacaktır.

Meh*** E***

Çocuğum sık sık hastalanan bir çocuktur. Armağan Hocamızın doğru teşhisleri, doğru yönlendirmeleri sonucunda oğlum ve biz Hocamızı çok seviyor ve güveniyoruz.. Fedakar ve yaptığı mesleğin kutsallığına varmış vicdanlı bir insan olduğunu biliyorum. Kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını d iliyoruz. İyi ki tanışmışız…

Tur*** F***

Merhaba armagan hocam. Iyiki sizi tanimisiz. Cocugumun doktor ve igne korkusunu yenmemizde cok yardimci oldunuz. Koşarak geliyor artik sizin yaniniza. Her zaman size ulasabildik.en kiymetli varligimiz olan biricik cocugumuzla pazar gunleri de dahil olmak uzere ilgilendiniz. Cok tesekkurler. Acibadem e yakisan bir doktorsunuz. En onemlisi ise olan size guveniyoruz ve canımız biricik evladımızı seve seve size emanet ediyoruz. Iyiki varsiniz doktorumuzsunuz..

Bah*** K***

Bebeğimi doğduğu andan beri hiç düşünmeden emanet ettiğim süper bir doktor. Gece gündüz hiç çekinmeden aradığım ve her zaman karşılık bulduğum her soruma üşenmeden cevap veren çok özverili bir hekimsiniz. Bilgilerinize ve yorumlarınıza çok güveniyorum. Acıbadem Hastanesini tercih sebebimizsiniz. Ank ara’da yaşamamamıza rağmen aylık kontrolleri için sırf sizi görmek için geliyoruz. Sanırım sonunda Ankara’ya taşınmamıza sebep olacaksınız 🙂 Yavrumu anne sıcaklığıyla emanet ediyorum size çooook teşekkür ederim. Hayatınız boyunca başarılarınızın devamını diliyorum.

Ayş*** A***

Çok çok iyi bir hekim. Bebeğimizin doğduğu andan itibaren hep yanımızda olduğunu hissettiren, canımızı tereddütsüz emanet ettiğimiz candoktorumuz 🙂 Kendisi de bir anne olmasına rağmen ne zaman ihtiyacımız olsa hemen ulaştık. Bu da bize güvenilir ellerde olduğumuzu hatırlattı hep.

Beg*** K***

İyiki sizi tanimisiz. Çocuğumun doktor ve iğne korkusunu yenmemizde çok yardımcı oldunuz. Koşarak geliyor artık sizin yaniniza. Her zaman size ulasabildik. En kıymetli varlığımız olan biricik cocuğumuzla pazar günleri de dahil olmak üzere ilgilendiniz. Çok teşekkurler. Acıbademe yakışan bir doktorsu nuz. En önemlisi ise olan size güveniyoruz ve canımız biricik evladımızı seve seve size emanet ediyoruz. İyi ki varsiniz, doktorumuzsunuz.

Bah*** K***

hayatımızda ki dönem noktası oldunuz buraya sığdıramayacağımız kadar okadar büyük sevgiye laiksiniz ki anlatamam her anımızda yanımızda oldunuz tedavimizin o zor dönemlerinde çok teşekkür ederiz sizin ilginiz bizim evlatlarımızı kendi evladınız yerine koyup onlara yaptıklarınız anlatılamaz rabbim si zi karşımıza çıkardığı güne şükürler olsun bizi bilinçlendirmeleriniz gecenin kaçı olursa olsun ilgilenmeniz allahım razı olsun sizden 3 aylıktık sizinle tanıştıtğımızda şimdi oğluşumuz 3 yaşında ve hala ilginiz bilgileriniz bizimle yolunuz heeeeppp açık olsun hocam sizi çok seviyoruz ..

Dil*** Ş***

Yorumunuzu Gönderin!


    Doktora Sorun!
    Call Now Button